صفحه اصلی > آشنایی با استرالیا > شهر بریزبین > مراکز خرید 
دوشنبه ٠١ مرداد ١٣٩٧
پیوندهای ایران

حضرت رضا(عليه السلام) به اصحاب خود فرمود: بر شما باد به اسلحه پيامبران، گفته شد: اسلحه پيامبران چيست؟ فرمود: دعا.
مراکز خرید

کوئین استریت

این منطقه تجاری در مرکز شهر می باشد که استفاده از اتومبیل در آن ممنوع شده و بیش از هفتصد فروشگاه شامل مراکز خرید، کتاب فروشی، مغازه هایی با اجناس متنوع و هتل، رستوران، کافی شاپ و سینما دارد. این منطقه سالانه حدود 26 میلیون نفر بازدید کننده دارد و از مراکز خرید آن می توان موارد زیر را نام برد:

مرکز خرید مایر

این مجتمع 8 طبقه در سال 1988 افتتاح شده و بزرگترین فروشگاه مایر در کوئینزلند در آن قرار دارد.

 

 

مرکز خرید وینترگاردن

این مرکز خرید 3 طبقه در سال 1982 افتتاح شده و دارای 70 فروشگاه، یک سالن ورزش و بولینگ است.

 

 

کوئینز پلازا

مجتمعی پنج طبقه در مرکز شهر است که دو طبقه از آن به فروشگاه زنجیره ای دیوید جونز تعلق دارد. از سایر فروشگاه های آن می توان به تیفانی و لوئیس وُیتون اشاره کرد، یک فودکورت بزرگ نیز با ارائه انواع  غذاهای آماده در طبقه پایین این مرکز وجود دارد.

 

 

بریزبینآرکید

یکی از قدیمی ترین مراکز خرید بریزبین است که تا کنون فرم اصلی و اولیه خود را حفظ کرده است. این پاساژ در سال 1923 احداث شده است و انواع فروشگاه های لباس، جواهرآلات و وسایل تزیینی در آن به چشم می خورد.

 

 

میدان پست

در سال 1984 احداث شده و مجموعه ای از فروشگاه های بزرگ و یک پارک دارد که با چند ردیف پله از قسمت تجاری جدا شده است. این میدان، یکی از مناطق تجاری و تفریحی شهر به شمار می رود و با انواع رستوران های کوچک و کافه های خود فضای مناسبی برای اوقات فراغت مردم فراهم کرده است.

 

 

مرکز خرید ایندوروپیلی

از بزرگترین مراکز خرید حومه بریزبین به شمار می رود که در سال 1970 افتتاح شده و در 7 کیلومتری غرب مرکز شهر، در منطقه ای به همین نام قرار گرفته است.

 

تقویم
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 543
 بازدید امروز : 44
 کل بازدید : 68112
 بازدیدکنندگان آنلاين : 6
 زمان بازدید : 0.7499
ساعت