صفحه اصلی > آشنایی با استرالیا > شهر بریزبین > موزه ها 
چهارشنبه ٢١ آذر ١٣٩٧
پیوندهای ایران

حضرت رضا(عليه السلام) به اصحاب خود فرمود: بر شما باد به اسلحه پيامبران، گفته شد: اسلحه پيامبران چيست؟ فرمود: دعا.
موزه ها

موزه بریزبین

موزه اصلی شهر است که در ساختمان شهرداری بریزبین قرار دارد. این موزه در سال 2003 افتتاح شده و در آن، تاریخ گذشته شهر بریزبین، فرهنگ معاصر آن و انواع هنرهای تجسمی به نمایش گذاشته شده است.

 

 

موزه کوئینزلند

موزه ایالتی کوئینزلند در سال 1862 تأسیس شده است. آثار هنری بومیان و مهاجران و بخش مربوط به تاریخ طبیعی منطقه با انواع فسیل های پیدا شده در این ایالت از دیدنی های این موزه هستند.

 

 

موزه دریانوردی

این موزه در کناره سواحل جنوبی رود بریزبین قرار دارد و در سال 1971 در دو طبقه احداث شده است. این موزه دارای مدل هایی از کشتی های قدیمی بادبانی، بازرگانی، کشتی های مدرن کانتینری و کشتی های گشت زنی می باشد. کتابخانه موزه نیز دارای مجموعه ای از اسناد، عکس و دیگر موضوعات مربوط به تاریخچه دریانوردی است.

 

 

موزه پادگان ویکتوریا

در این موزه تاریخچه جنگ های استرالیا، مجموعه ای از تجهیزات جنگی، ماکت هایی با موضوع دلاوری های سربازان استرالیا در جنگ بوئر و جنگ های جهانی اول و دوم، به نمایش گذاشته است. ساختمان این موزه در سال 1864 ساخته شده است.

موزه جانورشناسی

در این موزه، مجموعه ای شگفت انگیز با بیش از 10 هزار نمونه از مهره داران و بی مهرگان عجیب وجود دارد. این موزه یک مرکز تحقیقات جانورشناسی نیز می باشد.

 

 
تقویم
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 813
 بازدید امروز : 82
 کل بازدید : 73459
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
 زمان بازدید : 1.2031
ساعت